Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)





Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
  Widok do druku

   kolor skóry w twardzinie układowej
Autor Wiadomość
PostWysłany: 15 Lip 2010, 21:52 
Offline

Rejestracja:15 Lip 2010, 21:25
Posty:28
witam
Czy ktoś może sie wypowiedziec na temat koloru skory w twardzinie?...moja jest jak opalona....denerwuje sie często ze ktos zarzuca mi ze chodze do solarium...najgorzej jest na komisji Zus....


Góra
 Profil  
 

Re: kolor skóry w twardzinie układowej
PostWysłany: 02 Wrz 2010, 14:02 
Offline

Rejestracja:02 Wrz 2010, 13:55
Posty:1
Witaj!
Kolor skóry jest ciemny. Wygląda się tak jakby się faktycznie zimą chodziło do solarium a latem opalało. Problemem jest, że lekarze w tym przypadku na komisji ZUS nie wiedzą, że tak to w tej chorobie wygląda. Niestety do kiedy o tej chorobie nie będzie mówić się więcej to tak będzie. Kiedyś mnie też o to pytano w pracy. Taka opalenizna podobała mnie się bardzo. Jednak teraz już jej nie mam, choroba się zatrzymała i "wybielałam" i nie ukrywam że to podoba mi się zdecydowanie. Musisz mówić o tym otwarcie, że taki kolor skóry to normalne. Jeżeli chcą zasięgnąć więcej wiedzy na temat tej choroby odesłać na naszą stronę internetową. Pozdrawiam. Beata


Góra
 Profil  
 

Re: kolor skóry w twardzinie układowej
PostWysłany: 06 Kwi 2011, 15:13 
Offline

Rejestracja:06 Kwi 2011, 14:46
Posty:2
witam!moja 6-letnia corka zachorowala rok temu.dla mnie szok.choroba zaatakowala prawa strone ciala,jest w stalym leczeniu,ktore zastopowalo dalszy rozwoj.ale na ostatnich badaniach stwierdzono ,ze lewa noga jest o 0,5 cm krotsza.lekarze nie potrafia mi dokladnie powiedziec co moze byc dalej,ja sama jestem przerazona ta choroba,nie wiem czego sie jeszcze moge spodziewac.bardzo prosze o jakiekolwiek informacje na temat tej choroby!


Góra
 Profil  
 

Re: kolor skóry w twardzinie układowej
PostWysłany: 27 Kwi 2011, 13:01 
Offline

Rejestracja:27 Kwi 2011, 11:57
Posty:52
Hej! Ja mama twardzinę zlokalizowaną na lewym policzku, jest koloru białego i w okolicy krzyżowej, tam jest bardziej koloru brązowego. Ja ogólnie się nie przejmuję się wyglądem, bardziej martwię się o to żeby nie postępowała. O swojej chorobie dowiedziałam się dokładnie 18.01.2011 r. kiedy pojechałam do lekarza dermatologa, przeżyłam szok jak się o niej naczytałam w internecie, do dziś często jestem przygnębiona, ale mam nadzieję, że będzie dobrze, musi być. Mam pięknego synka (14 miesięcznego), a ja sama mam 28 lat.
Jutro pierwszy raz jadę do reumatologa, zobaczymy co powie. Wyniki poza przyśpieszonym OB to mam dobre..... pocieszam się tym :]...........
Cieszę się że "znalazłam" tą stronę.
Pozdrawiam! Beata.


Góra
 Profil  
 

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


  Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Style by web designer custom
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group optymalizacja pozycjonowanie stron sem phpbb3 styles