Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)





Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
  Widok do druku

Re: Ból stawów,mięśni.....w przebiegu twardziny
Autor Wiadomość
PostWysłany: 08 Lip 2011, 10:54 
Offline

Rejestracja:27 Kwi 2011, 11:57
Posty:52
mam zmiany skórne na lewym policzku ok 6 cm na 2 cm, oraz w okolicy lędźwiowej, i na plecach, martwię się o swoje usta, bo mam wrażenie że mi :wysychają". Poza tymi objawami to mam bóle stawów. A o chorobie dowiedziałam się w styczniu 2011 r. ;) ale moim zdaniem choruję już ze 3 lata.

A proszę napisz mi jeszcze o ustach, jak z otwieraniem, jedzeniem, i wizytami u stomatologa, i prosze napisz od kiedy masz "zaatakowane" usta, dziękuję!


Góra
 Profil  
 

Re: Ból stawów,mięśni.....w przebiegu twardziny
PostWysłany: 08 Lip 2011, 20:40 
Offline

Rejestracja:08 Cze 2011, 08:46
Posty:6
z tego co ostatnio przeglądałam wypisy to od początku tam pisze o zaniku czerwieni wargowej i jak kojarze moje usta to one chyba od początku były takie wąskie te wargi, ale powiem Ci że raczej nie narzekam na mozliwośc ich otwierania przy jedzeniu czy u stomatologa, raczej też nigdy mi nie mówiono że nie może mi do jakiegoś zęba się dostac. Jeśli mogę spytac to ta zmaina na Twoim policzku to jest bardzo widoczna? bo ja nawet nie wiem jak to może wyglądac, czy to jest stwardniała skóra czy jakoś inaczej to wygląda?. A jeśli też mogę spytac to ile masz lat?. Ja zachorowałam w tak zwanym wieku "dziecięcym" bo jak miałam 15 lat i słyszałam ze podobno wtedy to ta choroba jakoś lżej przebiega aczkolwiek narazie jakoś się bardzo nie skarże na nią oprócz tego nieszczęsnego przełyku bo mam problem z jedzeniem kanapki którą musze przepijac szklanką wody, więc staram się jeśc raczej rzeczy bardziej miękkie i płynne. Pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 

Re: Ból stawów,mięśni.....w przebiegu twardziny
PostWysłany: 09 Lip 2011, 08:40 
Offline

Rejestracja:27 Kwi 2011, 11:57
Posty:52
No jest widoczna tamiana na policzku. Odezwij się do mnie na b_k_a@wp.pl, to Ci prześlę zdjęcie mojej twardzinki...
Mam 28 lat. I moim zdaniem to od dawna choruję na nią, tylko teraz "wyszła mi do wierzchu" ;).
Od młodych lat narzekałam na stawy i mięśnie, a po porodzie (urodziłam w 2010 r.) wszystko się zaczęło uwidaczniać, zresztą samą ciążę też miałam ciężką. Pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 

Re: Ból stawów,mięśni.....w przebiegu twardziny
PostWysłany: 09 Lip 2011, 18:41 
Offline

Rejestracja:08 Cze 2011, 08:46
Posty:6
Witaj, fajnie że dałaś mi adresik @, własnie Ci mailika posłałam, buziaki


Góra
 Profil  
 

Re: Ból stawów,mięśni.....w przebiegu twardziny
PostWysłany: 15 Lip 2011, 12:44 
Offline

Rejestracja:15 Lip 2010, 21:25
Posty:28
witajcie dziewczyny :)
...ja mam ostatnio bóle mięśni i stawów..:(
biore przeciwbólowe jak juz bardzo boli...
teraz niemam az takich kłopotow z otwieraniem buzi...ale ĆWICZE i polecam to każdemu...troszke boli...ale efekty są uwierzcie....
co do stomatologa..to trzeba znalezc sobie odpowiedniego..bo naprawde nie kazdy chce....zajmowac sie tymi zebami do ktorych jest trudne podejscie...taka jest prawda...niektorzy nawet nie chca slyszec o zajrzeniu do buzi jak sie dowiedza o twardzinie :(


Góra
 Profil  
 

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


  Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
cron
Style by web designer custom
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group optymalizacja pozycjonowanie stron sem phpbb3 styles