Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)





Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
  Widok do druku

   Jak korzystać z forum...
Autor Wiadomość
PostWysłany: 31 Maj 2010, 12:27 
Administrator
Offline

Rejestracja:11 Kwi 2010, 17:30
Posty:4
Postaram się krótko opisać sposób korzystania z forum.

Forum zostało narazie podzielone na trzy działy, myślę, że ich tytuły i opisy są czytelne i jednoznaczne, proszę o korzystanie z działu odpowiedniego do poruszanej sprawy.

Aby przeczytać wiadomości, które są już na forum wystarczy kliknąć na wybrany dział oraz na poszukiwany temat - naszym oczom ukażą się przesłane wiadomości.

Aby napisać własną wiadomość w istniejącym temacie należy się zarejestrować (utworzyć konto) oraz zalogować - obie operacje można wykonać korzystając z paska znajdującego się na górze strony. Po tych operacjach, przeglądając wiadomości w temacie (patrz wyżej), można napisać własna wiadomość (zwaną postem) korzystając z ramki znajdującej się pod koniec strony zatytułowanej "Szybka odpowiedź" i klikając "Wyslij". Inną możliwością jest skorzystanie z przycisku "Odpowiedz". Naszym oczom ukaże się bardziej zaawansowany edytor wysyłanej wiadomości. Po jej utworzeniu również korzystamy z przycisku "Wyślij".

Jeśli chcemy rozpocząć nową dyskusję (na nieporuszany dotąd temat) proszę wejść do odpowiedniego działu i skorzystać z przycisku "Nowy Temat". Należy wpisać czytelny i zrozumiały tytuł oraz swoją wiadomość. Po kliknięciu na przycisk "Wyślij" temat zostanie utworzony i będzie widoczny dla wszystkich odwiedzających.

Mam nadzieję, że ta krótka instrukcja pomoże w odnalezieniu się na forum.

Pozdrawiam,

Administrator


Góra
 Profil  
 

Witam
PostWysłany: 28 Lut 2011, 16:29 
Offline

Rejestracja:28 Lut 2011, 15:06
Posty:8
Mam na imie Elzbieta. Pragne nawiazac kontakt z osobami borykajacymi się z twardzina.
Sadziłam,ze jest tutaj "gwarno":)
Mam nadzieje,ze zagladac na forum.Odezwijcie sie "twardzinkowcy":)))Będzi mi razniej pokonac
tę chorobę.Jak na razie wyczytałam wszystkie informacje w internecie.Diagnoze postawiono mi miesiąc temu i jestem...przerazona.
Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 

Re: Jak korzystać z forum...
PostWysłany: 04 Mar 2011, 22:55 
Offline

Rejestracja:13 Maj 2010, 13:28
Posty:31
Witaj Elżbieto...każda choroba, to strach i niepewność, ale trzeba żyć i się nie poddawać ( chociaż nie jest to łatwe). Jeżeli masz jakieś pytania, to proszę napisz a na pewno odpowiem. Jeżeli chcesz porozmawiać z psychologiem, to na stronie jest adres i nr telefonu.Pamiętaj nie jesteś sama, jest nas już trochę.


Góra
 Profil  
 

Re: Jak korzystać z forum...
PostWysłany: 10 Mar 2011, 20:31 
Offline

Rejestracja:15 Lip 2010, 21:25
Posty:28
...ja także witam bardzo serdecznie:)
choruje od siedmiu lat...i staram sie myśleć pozytywnie..choć przyznam że czasem jest ciężko:)))
chętnie tu popisze i porozmawiam o naszej "twardzince"
pozdrawiam


Góra
 Profil  
 

Re: Jak korzystać z forum...
PostWysłany: 15 Mar 2011, 16:13 
Offline

Rejestracja:28 Lut 2011, 15:06
Posty:8
Witajcie dziewczyny:))):)
Dobrze,ze nadchodzi wiosna:) Palce mnie bledną i mniej sinieją:)
Samopoczucie lepsze.
Dostałam informację,ze 17-go maja organizowane jest spotkanie.
Nie wiem tylko gdzie:)
Pracujecie dziewczyny?(ja tak) chociaz są dni kiedy pójscie do pracy,to dla
mnie nielada wyzwanie.
Mieszkam w Tychach.Mam 48 lat.dwoje dzieci( 27 i 18 lat).Od zawsze
chorowałam na astme,a teraz...jeszcze to echhh...
Pozdrawiam tych wszystkich,ktorzy tutaj zagladaja


Góra
 Profil  
 

Re: Jak korzystać z forum...
PostWysłany: 17 Maj 2011, 22:49 
Offline

Rejestracja:15 Lip 2010, 21:25
Posty:28
...nie wiem czy w tym "miejscu" należy to napisać..ale chciałam podziękować za spotkanie :)))
Było naprawde bardzo milusio :))) i warto sie spotykać....i jak zwykle pani doktor Widuchowska super wszystko wyjaśniała.Dziękuje za wiare w człowieka.:))))))))


Góra
 Profil  
 

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


  Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
cron
Style by web designer custom
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group optymalizacja pozycjonowanie stron sem phpbb3 styles